c_400_280_16777215_00_images_2018-04-27a.jpg

W ostatnią niedzielę członkowie pabianickiego KOD zaprosili do naszego miasta kolejnego “obrońcę demokracji” Jana Hartmana. Jako ONR poddaliśmy w wątpliwość jego osobę jako kogoś godnego miana “autorytetu”.

Przypomnieliśmy za pomocą akcji ulotkowej uczestnikom spotkania szereg skandalicznych wypowiedzi ich prelegenta:

O Polakach raczył on powiedzieć:

"Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego. Brzydzących się okrucieństwem i przemocą. I ja o taką Polskę będę walczył, jak potrafię."

 

Po tragedii w Ełku, kiedy muzułmanin, właściciel restauracji z kebabem, zabił młodego Polaka stwierdził, że:

"Bilans: jeden chłopak nie żyje, drugi – ten, który zabił – ma złamane życie. Przyczyna? Antyislamizm sączony do uszu Polaka przez władzę i przez Kościół."

 

Dał się również poznać jako zwolennik kazirodztwa mówiący, że:

"Jeśli udaje się powiązać harmonijnie miłość macierzyńską albo bratersko-siostrzaną z miłością erotyczną, to osiąga się nową, wyższą jakość miłości i związku. Być może piękna miłość brata i siostry jest czymś wyższym niż najwznioślejszy romans niespokrewnionych ze sobą ludzi?"

 

Oczywiście nie mógł również sobie podarować wynurzeń na temat współodpowiedzialności Polaków za zagładę, a mianowicie:

"Oczywiście, nie wszyscy Polacy byli skorzy do wydawania Żydów. Wystarczyła jednak ta niewielka mniejszość, która taką skłonność miała. A skąd ją wzięła? Ano, nabrała jej od rydzyków II Rzeczpospolitej, a była ich wówczas wielka obfitość."

Ludzi wypowiadających się o Polsce i Polakach w taki sposób oklaskuje pabianicki KOD...

DMC Firewall is a Joomla Security extension!