c_400_280_16777215_00_images_2018-10-28a.jpg

Odział Kutno zachęca do wzięcia udziału tegorocznym Marszu Niepodległości i tym samym okazania swego patriotyzmu. Zapisy przyjmowane są do 5 listopada.

Czeka na Ciebie wspólna podróż z ludźmi będącymi współtwórcami największej manifestacji patriotycznej w Europie oraz osobami które codziennie zajmują się propagowaniem patriotyzmu wśród Polaków.

Zgłoszenia można wysyłać:

- na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- wiadomość prywatną do Mateusz Marcin Stachurski i Mateusz Stachurski

W zagłuszeniu prosimy o podanie: imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail.

 

Kutnowski oddział Obozu Narodowo-Radykalnego organizuje wyjazd autokarowy dla mieszkańców Kutna i okolic. Koszt wyjazdu to 35 złotych - obejmuje przejazd w obie strony. Dalsze szczegóły dotyczące wyjazdu (godzina, miejsce odjazdu) będą podawane bliżej daty wyjazdu bezpośrednio do osób zainteresowanych wyjazdem. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy, wiadomość lub telefon (785966589).

Marsz Niepodległości jest najpopularniejszym ogólnopolskim marszem, którego historia sięga 2010 roku kiedy zrodził się pomysł zorganizowania przez organizacje narodowe wspólnego, ogólnopolskiego marszu z okazji Święta Niepodległości. Od tamtej pory, co roku 11 listopada w Warszawie tysiące patriotów gromadzą się na rondzie im. Romana Dmowskiego by przejść ulicami stolicy manifestując swój patriotyzm i radość z odzyskania niepodległości. Jedź z nami na największy marsz w Europie! Co roku wystawiamy autokary które zabierają wszystkich chętnych. Tym razem z okazji na szczególną datę liczymy na wyjątkową frekwencję!

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!