c_400_280_16777215_00_images_2018-10-28b.jpg

Marsz miliona na stulecie niepodległości! Jedź z nami na kolejny już Marsz Niepodległości! Świętuj 100-lecie niepodległej Polski w stolicy razem z dziesiątkami tysięcy Polaków różnych pokoleń! 

Czeka na Ciebie wspólna podróż z ludźmi będącymi współtwórcami największej manifestacji patriotycznej w Europie oraz osobami które codziennie zajmują się propagowaniem patriotyzmu wśród Polaków.

Link do wydarzenia na Facebooku!

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w tytule wiadomości [wyjazd Pabianice]

koszt wyjazdu - 40 PLN

tel. 531 929 206

Więcej informacji telefonicznie bądź e-mail.

Marsz Niepodległości jest najpopularniejszym ogólnopolskim marszem, którego historia sięga 2010 roku kiedy zrodził się pomysł zorganizowania przez organizacje narodowe wspólnego, ogólnopolskiego marszu z okazji Święta Niepodległości. Od tamtej pory, co roku 11 listopada w Warszawie tysiące patriotów gromadzą się na rondzie im. Romana Dmowskiego by przejść ulicami stolicy manifestując swój patriotyzm i radość z odzyskania niepodległości. Jedź z nami na największy marsz w Europie! Co roku wystawiamy autokary które zabierają wszystkich chętnych. Tym razem z okazji na szczególną datę liczymy na wyjątkową frekwencję!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd