c_400_280_16777215_00_images_news_2017-06-28-pabianiccy-radni-przeciwni-przyjmowaniu-uchodzcow.jpeg

Kilka dni temu większością głosów Rady Miejskiej Pabianice na czerwcowej sesji uchwalono stanowisko które ukazuję negatywny stosunek władz Pabianic do przyjmowania do naszego miasta uchodźców z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu.

Jednocześnie miasto za pośrednictwem Prezydenta Pabianic, zobowiązuję się do przekazania tego stanowiska do Wojewody Łódzkiego, Marszałka Województwa, Staroście Powiatowym i lokalnym mediom. Pabianiccy radni wyrazili swoje stanowisko - Nie przyjmujemy uchodźców do Pabianic! Kilka dni temu na sesji Rady Miejskiej Pabianice przedstawiono stanowisko które ukazuję negatywny stosunek władz Pabianic do przyjmowania do naszego miasta uchodźców z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu. Jednocześnie miasto za pośrednictwem Prezydenta Pabianic, zobowiązuję się do przekazania tego stanowiska do Wojewody Łódzkiego, Marszałka Województwa, Staroście Powiatowym i lokalnym mediom. Na stanowisko ostro zareagowali lewicowi radni, którzy chcą licznych poprawek do uchwały. Jedną z głównych byłoby zamienienie słowa uchodźca na emigrant ekonomiczny. Radna Iwona Marczak stwierdziła że w Polsce w ośrodkach dla uchodźców, mieszkają imigranci pochodzenia czeczeńskiego, z którymi nie ma żadnych problemów. Odpowiadamy, wielokrotnie ONR interweniował w pobliskich Grotnikach, gdzie znajdował się ośrodek dla czeczeńskich uchodźców wojennych, przez których licznie dochodziło do ataków agresji wobec dzieci, młodzieży i lokalnej społeczności polskiej. W wyniku tych zachowań, mieszkańcy poprosili ONR o pomoc w patrolowaniu okolic Grotników. Stanowisko Rady Miejskiej przyjmujemy w pozytywnym tonie, uważamy że jest to jedyne wyjście jakie powinny przyjąć władze miasta Pabianice. Sytuacja migracji nie ma nic wspólnego z uchodźcami ekonomicznymi z krajów ogarniętych wojną jak Syria. W większości do Europy emigrują obywatele krajów Afryki i Bliskiego Wschodu, gdzie wojen domowych już nie ma. Stawia to ogromne zagrożenie dla ludności lokalnej, która jak widzimy boryka się z zamachami terrorystycznymi, a także z aktami przemocy. Masowe przyjmowanie uchodźców doprowadzi do wymierania cywilizacji łacińskiej i zniewoleniem europejczyków pod pseudotolerancyjnym ruchem europejskim. Zamiast imigranta, chcemy REPATRIANTA!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd