2018-10-08a.JPG

Tuż po godzinie 18:00 przy ulicy Piotrkowskiej 113 kilkunastoosobowa grupa członków ONR Łódź i przedstawicieli innych środowisk patriotycznych ustawiła się wzdłuż chodnika aby zwrócić uwagę na problem migracji, którego skutkiem jest śmierć młodego człowieka. Uczestnicy akcji trzymali w rękach kartki z hasłami pamięci o zamordowanym oraz wyrazami sprzeciwu wobec śmiercionośnej polityki przyjmowania wrogich naszej kulturze przybyszy. Nie zabrakło również flag państwowych i organizacyjnych. Głos w tej sprawie zabrali kolejno: Krzysztof Szałecki i Piotr Przybylak.

W przemówieniach koledzy przybliżyli słuchaczom sprawę Krystiana, który wyjechał do Niemiec, aby pracować tam jako glazurnik. Dwudziestolatek wspierał finansowo rodzinę i przesyłał pieniądze na rehabilitację swojego brata. Wracając z imprezy napotkał nieopodal meczetu mężczyznę opisywanego jako typ „południowca” o kilkudniowym zaroście. Niestety napotkany napastnik zamordował go przy użyciu noża. Cieszący się nienaganną opinią Polak został w ten sposób kolejną ofiarą chorej ideologii multikulturalizmu. Po wprowadzeniu nie zabrakło również wspomnienia o poprzednich atakach na naszych rodaków za granicą i niebezpieczeństwie związanym z coraz większym napływem imigrantów do Polski. Mówcy wytknęli partii rządzącej kłamliwe obietnice o powstrzymaniu napływu obcych nam kulturowo mas ludności do Polski oraz polityce regionalnej dotyczącej przyjmowania i faworyzowania imigrantów w wykonaniu Platformy Obywatelskiej. Wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem przechodniów, którzy obserwowali pikietę i wyrazili swoje poparcie brawami. Nie wszyscy jednak dostrzegają problem napływu odmiennej nam kulturowo ludności. Widać to było po reakcjach części przechodniów. Warto zadać sobie pytanie ile jeszcze istnień ludzkich musi pochłonąć fala islamskiej nienawiści zanim zaczniemy troszczyć się o swoje bezpieczeństwo. 

Pamięć Krystiana uczczono minuta Ciszy. 

Po przemówieniach nie zabrakło okrzyków takich jak: „nie islamska, nie laicka, tylko Polska katolicka”, „multi-kulti-to nie działa” czy „islam won z polskich stron”.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!