c_400_280_16777215_00_images_2016-11-14-marsz-niepodlegoci.jpg

Po raz kolejny 11 listopada w Warszawie zebrali się Polacy, by razem i w spokoju świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości. Serce rośnie, gdy już siódmy rok z rzędu w centrum Warszawy roi się od biało-czerwonych flag a ludzie biorący udział w pochodzie śpiewają z dumą na ustach Hymn Narodowy. 

Tego roku Marsz Niepodległości przeszedł w spokojnej atmosferze i bardzo sprawnie. Organizatorzy podołali zadaniu w 100% nie dopuszczając do prowokacji i awantur w tak ważny dzień. Działacze ONR Brygady Łódzkiej bardzo się do tego przyczynili, po raz kolejny pokazując, że są silnym filarem ruchu narodowego. Włożyliśmy w to wydarzenie masę czasu i starań, by wszystko się udało. Nasi działacze w trakcie pochodu służyli formacji Straży Marszu Niepodległości gdzie prowadzili czoło Marszu. Zbierali także pieniądze na organizację tej największej manifestacji narodowej w Polsce. Warto dodać, że po raz kolejny organizowaliśmy wspólny wyjazd na Marsz, z Pabianic, Łodzi, Kutna, Piątku i Łodzi Wschodniej. Łącznie pojechało z nami około 250 osób co naprawdę cieszy, bo z roku na rok frekwencja rośnie. Już dzisiaj zachęcamy Was, Rodaków do zabrania się z nami do Warszawy na następny Marsz. 

Pokazaliśmy wspólnie, że mimo licznych prowokacji kierowanych w naszą stronę, przykrych i nienawistnych słów i całej masy przeszkód, kolejny rok z rzędu daliśmy radę. Wydarzenie z piątku umacnia nas w wierze, że Wielka Polska powstanie z kolan, odrzucając niszczącą politykę liberalno-lewicowego Zachodu. Ten dzień, to czas na zamanifestowanie naszej Polskości i sprzeciwu wobec dzisiejszej sytuacji politycznej i społecznej. Jednak na to, by było lepiej pracujemy cały rok. Zachęcamy do tego także Was. 

Było pięknie, daliśmy radę. My Polacy!

CWP! Widzimy się za rok!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd