c_400_280_16777215_00_images_news_2016-02-02-kutno-podpisy-przeciw-imigrantom.jpg

W ostatnią sobotę oddział ONR Kutno, zorganizował pierwszą z serii pikiet, podczas której można było złożyć podpis pod petycją wyrażającą sprzeciw wobec przyjmowania przez Polskę nielegalnych imigrantów. Wydarzenie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem Kutnian.

Mieszkańcy naszego miasta chętnie podpisywali dokument i wyrażali poparcie dla inicjatywy. Pod koniec kwietnia pismo zostanie złożone w gabinecie Prezydenta Andrzeja Dudy. Jesteśmy przeciwni fali imigrantów przybywającej do Europy oraz narzucaniu przez Unię Europejską polityki multikulturalizmu naszemu państwu. Widzimy, że tego typu działania nie sprawdziły się w innych krajach europejskich. Poprzez organizowanie takich wydarzeń staramy się zapobiec negatywnym skutkom masowej imigracji osób z odmiennych kręgów kulturowych, z którymi zmaga się wiele państw zachodnioeuropejskich. Chcemy aby nasze miasto również stało się głosem w dyskusji na temat kryzysu migracyjnego jaki obecnie przeżywa Stary Kontynent. Zachęcamy do wsparcia naszej akcji i już dzisiaj zapowiadamy kolejne pikiety.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!