wielun10-2-15

 

Pierwszym miastem który zwizytowali przedstawiciele BŁ był Wieluń. Na przywitanie przyjezdnych, koordynator lokalnych struktur ONRu zorganizował wycieczkę tematyczną, w której pokazał najciekawsze zabytki odbudowanego po II wojnie światowej Wielunia.

Po oprowadzeniu gości odbyło się spotkanie otwarte, na które przybyły osoby zainteresowane działalnością w strukturach Obozu Narodowo-Radykalnego, a także przedstawiciel Narodowego Wielunia. Podczas odwiedzin koordynator BŁ omówił formy działania struktur ONRu na terenie województwa, a także przedstawił deklaracje ideową organizacji. Głównym punktem spotkania było oficjalne otworzenie Oddziału ONR Wieluń, oraz sporządzenie planu działania na rok 2015. Zainteresowanie spotkaniem było tak duże, że pojawiło się nawet kilka samochodów, z których bacznie filmowano teren. Z pewnością nie był to monitoring miejski Emotikon smile
ONR Wieluń - Obóz Narodowo-Radykalny

 

W drugi dzień weekendu Zarząd Brygady Łódzkiej ONR przybył do Tomaszowa Mazowieckiego. Celem wizyty było spotkanie Zarządu BŁ z Oddziałem ONR Tomaszów Maz., w którym omówiono zeszłoroczną pracę Oddziału i ustalono plan pracy na rok 2015. Podczas wizytacji zorganizowano również spotkanie otwarte z BŁ, przy którym Oddział z Tomaszowa Mazowieckiego został zasilony przez spore grono nowych działaczy.
ONR Tomaszów Mazowiecki - Obóz Narodowo-Radykalny

 

Mamy nadzieje że rok 2015 przyniesie nam ciekawe inicjatywy, zorganizowane przez te dwa duże miasta powiatowe naszego województwa. Każde z tych miast ma w sobie potencjał do budowy idei narodowej, którą przez lata próbowano wykorzenić. Historia tych miast jest przykładem świetności kultury polskiej.

 

Wkrótce kolejne spotkania z Brygadą Łódzką ONR. Być może będziemy w Twoim mieście ! Nie czekaj, dołącz już dziś !

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!