c_400_280_16777215_00_images_news_2012-12-20-Turniej-Pabianice.jpg

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w drugiej edycji charytatywnego turnieju piłki nożnej. Zawody rozgrywane będą o Puchar Św. Mikołaja. Tym razem z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia gramy dla najmłodszych mieszkańców Domu Samotnej Matki.

Ponieważ letnia edycja turnieju przyniosła niesamowite efekty w postaci licznych darów dla DSM, postanowiliśmy przy państwa pomocy sprawić aby najmłodsi mieszkańcy tego ośrodka mieli wspaniałe święta. Osoby które nie mają możliwości lub ochoty na sportowe zmagania mogą przez cały czas trwania wydarzenia przynosić dary. Z doświadczenia wiemy, że Pabianiczanie to wspaniali ludzie więc spodziewamy się jak zwykle przy takich akcjach sporego odzewu.
Wpisowe dla drużyn które zechcą zagrać w turnieju jest paczka z upominkami oraz słodyczami dla dzieciaków za minimum 100 zł. Drużyna na turniej powinna składać się z 6 zawodników (bramkarz + pięciu w polu) oraz trzech graczy rezerwowych. Formuła turnieju będzie zależna od liczby oraz poziomu drużyn.
Turniej rozpocznie się o godz. 9:00, 20 grudnia w Hali Sportowej przy ul. Orla 1 w Pabianicach. Drużyny proszone są o zgłoszenie się najpóźniej pół godziny przed turniejem.
Każdy zawodnik turnieju jest bezwzględnie zobowiązany do posiadania obuwia sportowego przeznaczonego do gry na parkiecie. Z racji niedawnego remontu obiektu będzie to restrykcyjnie sprawdzane.

Zapisy oraz pozostałe informacje:

pod numerem tel. 786-232-659
lub adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia 20 grudnia! Wspólnie sprawmy, że dzieciaki będą miały wiele radości!!!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://web.facebook.com/events/1657377254521573/

Our website is protected by DMC Firewall!