sieradz1

Nowy 2015 rok rozpoczął się od miłej niespodzianki - patrioci z Sieradza zorganizowali bardzo ciekawe spotkanie z redaktorem tygodnika "Najwyższy Czas!". Oczywiście, nie mogło na nim zabraknąć Brygady Łódzkiej. Korzystając z zaproszenia, pojawiliśmy w ok. 20 osób na spotkaniu z Panem Stanisławem Michalkiewiczem,

który swym wykładem wywołał na gościach ogromne wrażenie. Warto podkreślić, iż setka mieszkańców Sieradza poświęciła swoje niedzielne popołudnie na wysłuchanie niezwykłego człowieka, jakim bez wątpienia jest p. Michalkiewicz. Wzór godny do naśladowania!
Cieszy nas również duże zainteresowanie gadżetami o tematyce narodowej, które zostały sprzedane w znaczącej ilości podczas trwania całego wydarzenia. Kiedy spotkanie dobiegło już końca, zarówno działacze Brygady Łódzkiej, jak i szanowny pan redaktor, zostali zaproszeni przez gospodarzy na kolację w jednej z sieradzkich restauracji.
Zmęczeni trudami dnia, ale z uśmiechem na twarzy, narodowcy zostali odprowadzeni przez kolegów ze stowarzyszenia "Sieradzcy Patrioci" na dworzec. Drogę umilały nam śpiewy i pirotechnika. Mimo iż pogoda tego dnia nie dopisała, podróż pociągiem przebiegła w znakomitej atmosferze, a żartom i przyśpiewkom nie było końca.

 

sieradz2

 

Obóz Narodowo-Radykalny jest organizacją młodzieżową, skupiającą się na działalności w lokalnych rejonach, bo podejmowanie takich inicjatyw daje nam możliwość oddolnej zmiany Polski. Po raz kolejny udowodnili to młodzi nacjonaliści z Sieradza. Wizyta w tym mieście na pewno będzie mile wspominana w kręgach łódzkich narodowców, którzy niniejszym chcą podziękować młodym ludziom z ONR Sieradz i ze stowarzyszenia "Sieradzcy Patrioci" za czas pełen atrakcji.

sieradfz3
Niestety, jak to śpiewał kultowy zespół Dżem, "w życiu piękne są tylko chwile". 4 stycznia br. będzie dla ONR-owców z województwa łódzkiego taką właśnie chwilą - piękną, choć niestety krótką...

sieradz4 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd