rawa2-10-15

 Od kilku ostatnich dni w wielu miastach w naszym województwie, obchodzone jest wydarzenie związane z „wyzwoleniem” miast przez sowietów z rąk nazistów. Jak każdy z nas wie, rzekome wyzwolenie było kolejnym zniewoleniem narodu polskiego, który przez kolejne dziesiątki lat zmagał się z okrutnością, bezwzględnością i nieposzanowaniem. „Wyzwoliciel” stał się kolejnym okupantem.


 Niemal w każdym mieście w województwie łódzkim, można było usłyszeć o obchodach wyzwolenia miasta przez czerwonoarmistów z rąk nazistów. Faktem jest, że nacierające wojska czerwonej gwiazdy, z łatwością przedzierały się na zachód gromiąc osłabione wojsko niemieckie. Jednak do dzisiaj, mimo wielu lat przykrości sporządzonych przez sowietów naszemu narodowi, organizowane są podniosłe obchody „wyzwolenia” Polski. Większość z wydarzeń organizują lokalne samorządy, partie lewicowe, partie postkomunistyczne, a także szereg innych osób utęsknionych za starą komuną.


 Na szczęście doczekaliśmy się czasów, w którym ludzie zauważyli pewną nieprawidłowość. Coraz więcej ludzi zaobserwowało, że wyzwolenie sowieckie było kolejnym zniewoleniem. Młodzi ludzie zaczynają publicznie protestować i sprzeciwiać się temu, jak np. narodowcy i kibice z Wielunia, którzy zaprotestowali podczas lokalnych obchodów 18 stycznia.
Wielkim zaskoczeniem była tegoroczna sytuacja z Rawy Mazowieckiej, w którym władze miejskie nie obchodziły uroczystości wyzwolenia miasta z 17 stycznia. W mieście zorganizowano jedynie uroczystą Mszę św. za ofiary nazizmu i komunizmu, a także odbył się wykład Pana Artura Guta o przejęciu Rawy przez sowietów . Było to możliwe dzięki jednej istotnej rzeczy, otóż w Rawie Mazowieckiej po wielu latach władzy lewicy, w ostatnich wyborach samorządowych mieszkańcy wybrali prawicowy elektorat, który dba o prawdę historyczną w tym regionie. Do Rady Miejskiej dostało się również kilku lokalnych patriotów, którzy posiadają pomysły na rozwój miasta. Ich główne atuty to młodość, pomysłowość, energiczność i miłość do ojczyzny.
Miejmy nadzieje, że kolejne miasta pójdą przykładem Rawy Maz. i przestaną świętować zniewolenie Polski przez sowietów.


 Poniżej przedstawiamy link do obrad ostatniej sesji Rady Miejskiej w której to radni dyskutowali na temat zniewolenia sowieckiego, nagranie od 52 min. A także link z wykładu Pana Artura Guta
Adrian Kaczmarkiewicz


Sesja - http://www52.zippyshare.com/v/OE4Kf244/file.html

 

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!